Monika Bajon: Restart, szkoła jazdy z charakterem

W mojej szkole kursy na prawo jazdy są wyjątkowe – uczymy, wyjaśniamy i przede wszystkim nie pozwalamy kursantom zwątpić w siebie! A z prawa jazdy zdobytego przez naszego ucznia cieszymy się tak samo, jak on. A może nawet bardziej.

Kobiety dźwigają połowę nieba, ale profitów z tego nie mają

W Łodzi przedsiębiorcy są tacy sami jak w Poznaniu czy Wrocławiu. Może tylko różni nas to, że działamy na trudniejszym, bo biedniejszym rynku. Musimy się znacznie bardziej narobić, żeby zarobić. Aby wypracować taki zysk, jaki z takiej samej działalności mają przedsiębiorcy z innych miejscowości, musimy pracować ciężej i dłużej – mówi Bożena Ziemniewicz, kobieta przedsiębiorcza,…

Auto na błysk

O tym, że warto dbać o auto w sposób świadomy, powłokach ceramicznych i technikach pielęgnacji z użyciem rękawic z wełny merynosa rozmawiamy z Krzysztofem Koszkiem, właścicielem firmy Łowcy Blasku, studio detailingu & car spa.

Piotrkowska 217 ma duży potencjał

O ciągłym rozwoju, festiwalach, nowej inwestycji i dążeniu do doskonałości rozmawiamy z Radosławem Szwugierem, menedżerem Strefy Piotrkowska 217, której właścicielem jest firma OKAM Capital.

O wystawienniczych trendach

O rekordowym roku, biznesowych relacjach, wystawienniczych trendach i planach na przyszłość rozmawiamy z Katarzyną Drobińską, prezes zarządu Międzynarodowych Targów Łódzkich.